| larisa1123 a întrebat:

Care sunt toate codurile de la magicienii internetului. FUNDA.happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin big grinbig grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| NikoNik a răspuns:

Prima saptamana:1279
A doua saptamana:3077
A treia saptamana:2932
Si uite niste coduri, care nu mai stiu ce fac laughing, vezi tu :3120, 2310, 1871
Poate le-am scris gresit

| NikoNik a răspuns:

Funda pentru raspuns big grin?

| larisa1123 explică (pentru NikoNik):

Imi place poza ta.Catelul e dragut.

| NikoNik a răspuns (pentru larisa1123):

Mersi big grin. Si au mers codurile?

| larisa1123 explică (pentru NikoNik):

Nu stiu daca merg pentru ca nu merge nici un joc decat lady popular.Nu merge nici un joc pentru ca zice ca trebuie sa activez pluginul.Am incercat s-al instalez dar cand a trebuit sa dau yes nu pot sa dau decat no.Si cand duc laptopul la reparat o sa iti dau funda daca sunt bune codurile. Daca sti cum sa pe unde sa dau ca sa mearga sa dau yes o sa primesti:funda, felicitare adaugare la prieteni si iti raspund la o intrebare.