| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt top 3 cele mai bune masini de distrus politia in nfs most wanted, argumentati big grin

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Din punctul meu de vere ar fi asa.Top3 : Mitsubishi Lancer Evolution pentru ca este masina mare si loveste politia.Dezavantajul la aceasta masina cand te joci cu politia este ca merge putin mai greu si la baraje este posibil sa te aresteze.Top2 ar fi Bmw M3 ala de la inceput pentru ca are Nos-ul mai puternic si poti sa fugi de politie.Dezavantajele la aceste masini sunt : Are putina viteza si cu nos merge foarte repede asa ca daca ti se termina nos-ul masina incetineste si se poate da rostogol si poti fi prins foarte usor.Top1 este Porche Carrera GT pentru ca este extrem de rapid si cu nos si fara nos asa ca daca spargi baraje de politie nu ai posibilitatea de a fi prins,un alt avantaj este ca din moment ce masina merge foarte repede poti folosi nos-ul in situatii extreme, Un alt argument este ca nu pot sa te prinda in cerc, Si un ultim argument este ca poti sa scapi foarte usor de politie.Dezavantaje nu are pentru ca masina asta este buna la tot mai ales la joaca de-a hotii si vardistii.