| Arix a întrebat:

Care știe site-uri cu poze pentru fundal?; 3, dau funda :* :

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Îţi recomand:

http://avaxnews.com/

Caută în fiecare categorie, majoritatea pozelor sunt senzaţionale. Deschide articolul cu poza care îţi place, fă click dreapta pe poză, alege "Save picture as..." şi o poţi copia la tine pe computer.

Sper să îţi placă.

2 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Desktopnexus Cel mai bun!

| Magnifico a răspuns:

Fundal pentru PC adica Desktop / Background?

E simplu poti scoate si tu imagini din alea de exemplu : search pe Google "imagini masini wallpaper" (poti pune ce vrei wallpaper peisaje, wallpaper actori, etc.)

Bafta!