| Cenusareasa09 a întrebat:

Stie cineva un site unde pot face un filmulet, adica sa pun poze iar pe fundal sa sune o melodie, cum pot face asa ceva? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| alexmzr a răspuns:

Asta e usor dar nu este un site, este un anumit program. Windows movie maker este cel mai usor si este instalat singur odata cu windows, bine inteles trebuie sa ai windows xp ca sa mearga windows movie maker. daca ai uindows 7 il descarci de aici http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows-live/movie-maker-get-started este acelasi numai ca este pentru windows 7. FUNDA?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker.