| Andrei_3853 a întrebat:

Care "volan" pentru calculator este ma "performant ca sa spun asa" dintre porsche 911 steering wheel si logitech g27?

Răspuns Câştigător
| TwinKK a răspuns:

Salut Andrei, dupa parerea mea Logitech g27 este mult mai performant fata de Porsche 911 Steering Wheel deoarece L.G27 are shifer manual, rotatie la 360 grade, si volanul este foarte sensibil, adica atunci cand il invarti pe loc se invarte si volanul jocului si mai are si force feedback foarte dezvoltat! Acestea nu sunt toate deosebirile, sunt foarte multe! Mult Noroc!