| cristi32 a întrebat:

Cat costa un play station 2

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Aproximativ 500 Ron

| TatSergiu a răspuns:

Probabil că mult. de unde ești... stai des prin zona canalului din spatele blocului tău poate imed ajunge ameu rolling on the floor) (l-am aruncat de nervi... oh go on da am luat unu 3 big grin (PS 3) )

| Frostly a răspuns:

In jur de 450-500 ron si jocurile 50-150 ron, daca vrei un PsP costa 800 ron, un Ps3 1200 ron si un Ps3 cu joc implementat (in pachet) 1600 ron

-froz

| BogdanACE a răspuns:

Cam 100 de euro

| rrrzonerrr a răspuns:

In jur de 400-500 Lei Nou nout...si in jur de 200-350 lei second!

| Kenix a răspuns:

100 de euro sau 1000lei moldovnesti