| Vidacu69 a întrebat:

Cat credeti ca o sa se ieftineasca Cs:Go? Pe la ce pret o sa ajunga acum de sarbatori laughing?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Este 7 euro pe gameladen. eu cred ca e un pret decent.
Oricum daca vreti shootere adevarate luati ceva mai serios, gen cod, bf.moh,etc! Doar copiii mai se joaca cs...

| Vidacu69 explică (pentru SasNetRomania):

L-am luat deja dupa steam nu am mai avut rabdare. oricum nu prea am timp de jocuri, dar imi rezerv cateva pentru viitor laughing.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Vidacu69):

Bun asa happy

3 răspunsuri:
| Safjkadeee a răspuns:

Posibil 5,45 pe steam dar nu sunt sigur ca mai fac ei reducere atat de mare. Pe g2a insa il gasesti la 8 euro si putin daca nu ma insel.