| RK0 a întrebat:

Cat de buna este placa asta video? http://www.expertcompany.ro/......8-bit-1746

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

E buna pentru filme, jocuri de pe facebook si alte jocuri care au aparut inainte de 2006

| SuperFraTele a răspuns:

Este bunicica avand in vedere ca este ddr2, iti vor merge multe jocuri.Bafta!

| Mafiotu007 a răspuns:

Are un gb, e buna pentru cateva jocuri recente dar pe low, la far cry 4 sau assassin creed unity nu ai sanse.Dar jocurile din 2013 sau mai putin iti merg sigur, depinde de procesor.Bafta!

| RK0 explică:

Gabikys ma pot juca jocuri mai noi gen far cry 3 cu ea sau nfs rivals?

| GabiKYS a răspuns:

Este buna dar depinte ce vrei sa joci.Dar este foarte buna o am si eu. FUNDA