| Lucifer666 a întrebat:

Cine are de vanzare placa video mai mare de 256 dar care sa fie ca si aceasta http://www.pcfun.ro/......mb-sparkle adica sa aiba la fel chestiile alea de jos care intra in placa de baza. Sau spuneti-mi cum se numesc acest tip de placi care au 3 chesii dinacelea jos.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt placi cu interfata AGP. dar placile de baza mai noi nu suporta decat PCI-express sau mai putine PCI. daca ai o placa de baza mai veche poate fi compatibila. verifica si tu sa nu te trezesti ca nu o poti conecta la placa de baza ca atunci ii cam neplacut...

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat