| StayChill a întrebat:

Cat de sigur este sa descarc,, Fruit Ninja" versiunea free de pe Play Store?

3 răspunsuri:
| Krosom a răspuns:

Dupa Play Sotre este foarte sigur, dar pe Samsung Galaxy Note 2, Fruit Ninja avea lag si imi mergea naspa. Eu iti zic sa nu il instalezi.

| StayChill explică (pentru Krosom):

Eu am Smart Share. Crezi ca e ok? Mai am cateva aplicatii care merg foarte bine, fara nici un lag.

| Krosom a răspuns (pentru StayChill):

Pai nu e asa praf telefonul, dar daca Fruit Ninja nu a facut un update, s-ar putea sa continue sa mearga cu lag.