| catalin542000 a întrebat:

Cate masini are forza horizon 3 fără nici un dlc?
Cate masini are forza horizon 3 cu toate dlc?
Pe Youtube vad cu toate dlc, ba 518 masini, ba 130masini. Nu mai stiu de loc câte masini are jocul la sigur.
Apropo am gasit pe computer games jocul la download este versiunea standard ultima versiune cu toate dlc.
In cazul asta dacă versiunea standard de fh 3 vine cu toate dlc, inseamna ca este egal cu versiunea premium edition?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

1. 416 nu necesita DLC
2. 532 ( unele sunt masini de trafic, tu nu poti sa le conduci )

Exista doar Standard Edition, Deluxe Edition, Ultimate Edition, VIP Membership si mai este si Car Pass.