| sami_1372 a întrebat:

Cate nivele are Barn Buddy?

4 răspunsuri:
| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Am auzit ca la 300, te mai poti juca in continuare dar nu mai primesti nimic, nici experienta nici nimic. Funda?

| cryssu0896 a răspuns:

Are mai mult de 300.eu cred ca nici nu se termina

| madalin_7682 a răspuns:

Are 700 de nivele

| ElenaTitu a răspuns:

Buna, TPU!
Am intalnit foarte des intrebarile:
1. Cate nivele are jocul barn buddy?
2. Ce smecherii are acest joc?
3. Cum poti face creditele?
Ei bine raspunsurile mele sunt:
1. Barn buddy are nivele infinite, nu se termina niciodata. Eu sunt la nivelul 230 si am un vecin care este la 350. Unii spun ca are 500, 700, 1000 sau 10000 de nivele, ei bine nu este adevarat. Barn buddy are nivele infinite. Sa se stie pentru toti.
2. Barn buddy are multe smecherii. Pe toate le gasiti pe youtube. Scrieti intrebarea, da-ti enter si va vor aparea videoclipuri cu smecherii de exemplu:
-cum sa-ti dresezi cainele
-cum sa furi de la vecini cand au mancare la caine
-cum sa furi de la vecini cand au casa peste pamanturi si multe altele.
3. Creditele se fac castigand trofeie la fructe, legume, flori sau animale. Se mai castiga daca descarcati credite de pe mobil sau de pe cardul de credit.
Acestea sunt raspunserile mele. Sper ca va-m fost de folos. Daca mai aveti intrebari id meu este: tituelena55@yahoo.com