| ske95 a întrebat:

Caut clan de cs 1.6 cu membrii seriosi, fara copii stresanti, am 18 ani, joc cs de ceva timp, aproximativ 5-6 ani cu pauze.Sunt la un nivel mediu ca skill, steam off.Doresc war-uri... minim 1-2/saptamana.Dau proba daca e nevoie.Reply sau contactati-ma la id cs. fan113@yahoo.com

1 răspuns:
| MihailCool a răspuns:

Hei salut si eu joc cs 1.6 si caut la fel ca tine un clan dar nu gasesc (am 13 ani) cerintele mele de clan impun Respect Steam off oameni seriosi si da poate cred ca numa vei lua in seama pentru ca am 13 ani in fine daca doresti sa facem un clan impreuna ma poti contacta pe messul meu alexandrunegoita16@yahoo.com sper ca intrebarea este inca valabila