| anonim_4396 a întrebat:

..Caut membrii pentru clan ( la cs) cu varsta minim 16 ani ( steam on ) pentru ca sa ne inscriem in pgl cand incep inscrieriile. ( caut oamnei care stiu juca foarte bine cs, nu incepatori ), Clanul care va castiga ia o mie de euro. Pentru detalii, si daca vrea cineva sa intre ( doar cu proba ) add Y! M : moreno_dyca@Yahoo.com

2 răspunsuri:
| alexjuly a răspuns:

Hei salut, eu ma bag omule, daca e alex_crazy_yo si oricand vrei facem un joc de proba

| noXx3 a răspuns:

Si eu ma bag face un joc de proba si ma vezi. Si imi place sa joc cu m4 si deagle.A da si imi place mapa fy_snow
. Daca vrei ma gasesti al id de mess piticutzumihaita