| utilizatortpu8998 a întrebat:

Caut de ceva timp un shooter mai vechi, dar din pacate nu stiu foarte multe detalii despre el. Iata ce mai tin minte
-In meniul de incarcare era un tip(probabil protagonistul jocului) cu parul mai roscat, cu ochii rosii, cu o pusca in mana si imbracat cu o jacheta maro, o bluza alba si niste blugi de culoare albastra
-cand incepeai jocul te dadea intr-un desert iar in fata ta era ca un fel de templu mai deteriorat
-cand intrai in templul acela pe jos era un fel de mozaic si o gramada de stalpi de o culoare rozalie spre rosu
-aveai doar o pusca si o lopata cu care trebuia sa te bati cu niste mortaciuni
-jocul e vechi(il jucam pe un pc din 2002)
Cam atat tin minte despre joc. Sper ca sunt suficiente detalii astfel incat sa puteti identifica jocul. Ofer funda!

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Pare un joc din seria Half-Life