| Pop_Andrey_1998 a întrebat:

Caut partener sa facem un server de SA:MP sa stie sa faca un server, eu nu prea stiu si daca vrea careva sa ma ajute sa fac unul add: andrey_yo24

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Pai sa stii ca e complicat sa faci un server de SA:MP. In primul rand, donatiile pot fi si 10 - 20 euro. In al doilea rand, pentru un server de stunt dureaza 4-5 luni la scripting/mapping, si 2-3 ani pentru un server Roleplay. Este foarte greu sa faci un server SA:MP, este costisitor si iti mananca mult timp.