| aaaaa_8179 a întrebat:

Caut sa hostez un server de samp (serverul e RPG), e complet, are si forum, insa e nevoie de host si nu vreau sa il hostez la o firma specializata deoarece costa. Astept voluntari!

1 răspuns:
| Marius_Militaru_1999 a răspuns:

Www.ultragame.ro - Comunitate recent deschisa, se cauta helperi/leaderi!
SERVER SA:MP RPG ( GameMode Unic - 16 factiuni /-\ / Mafii ( Turfuri ca pe b-zone si bgd ), inregistreazate pe forum! La 100 de membrii inregistrati pornim serverul, va multumesc!