| DaNnYe a întrebat:

Caut scripter si cineva care se pricepe in mysql baze de date..etc Sami faca serverul de samp dau acces ftp si pe server full...multumesc si il las gradul full + pe forum moderator global www.virtualstage.ro + si funda

serverul are 1000 sloturi.
nu are lag.

1 răspuns:
| aaaaa_8179 a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu, am cunostinte in a scripta, nu ma cred in stare sa-l fac de la 0, insa nu-s nici incepator, daca doresti contacteaza-ma pe adresele care ti le-am trimis in privat.