| Cighir_David_1983 a întrebat:

Caut server de metin ce cauta STAFF. Stiu comenzile foarte bine am fost gm pe 10 servere pana acum. Ofer supraveghere 12/24 in vacanta 8/24 in timpul scolii. Va rog lasati- mi id de mss sau skype si metinul? (mai mult)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca esti disperat dupa metin 2... cum sa oferi supraveghere 12/24 si 8/24? :o

| Cighir_David_1983 explică (pentru anonim_4396):

Am 21 ani lucrez la o firma de hosting man. Si... Ma plictisesc la munca si joc metin rolling on the floor