| XxD33axX a întrebat:

Caut si eu conturi de ourworld si as vrea sa-mi ziceti si mie cum imi pun o poza la TPU la avatar mersi anticipar laughing astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| dinamovistul19 a răspuns:

Pentru ati pune poza trebuie sa intri la profilul tau dai edit si adaugi poza!

7 răspunsuri:
| XxD33axX explică:

Ms dar eu as vrea si niste conturi de ourworld.

| XxD33axX explică:

Pai as vrae peste 40 sau peste 30

| krystalfox a răspuns:

Iti spun eu unde sa gasesti contui ourworld! scrii pe google conturi si parole ourworld si iti arata multe conturi. dar am si eu cont la lvl 41 si o cheama diva larisa am sa ti-o scriu aici totusi. oricum poti schimba parola. mario_coman@yahoo.com parola: larisa5. ia-o ca oricum am cont mai mare la lvl 51

| yonut98 a răspuns:

Am eu un cont de ourworld de lvl 81. daca il vrei, pentru mai multe detalii lasa-mi un mesaj aici p TPU

| OURWORLDALEX a răspuns (pentru yonut98):

Salut! stiu ca e tarziu dar sunt curios mai ai contul ala de ow de lvl 81? daca il mai ai te rog da-mi-l mie. te rog

| yonut98 a răspuns (pentru OURWORLDALEX):

Daca ar fi l-as vinde...

| larisa_7157 a răspuns:

Ce level