| bulletkim a întrebat:

Caut si eu o solutie la o problema...Am windows 7 ultimate, si de curand am instalat Counter Strike 1.6. Cand intru in el si apoi il minimizez bara de start apare neagra, iar butoanele de sus dreapta respectiv (close, restore downsi minimize)ale browserului
nu mai apar.Necesita o repornire a browserului.Am incercat sa reinstalez jocul dar aceeasi problema.Astept raspuns sincer, ci nu spam din partea arogantiler cu raspunsuri de genu "reinstaleaza win" sau "treci pe xp","lasa-te de joc" sau alte prostii.

1 răspuns:
| Valentyno04 a răspuns:

Ce versiune de Cs ai?