| CastorR a întrebat:

Acum ceva timp mi-am dezinstalat Messengerul cu gandul sa il reinstalez deoarece nu avea bara de sus (cea in care sunt "Minimize" (linia),"Restore Down" (cele 2 ferestrute) si "Close" (X ul), dar cand il instalez.Se instaleaza asa...pana apare o chestie de genul : "Yahoo! Messenger did not correctlly install.This may have been due the other open applications or imcolplete installs.".

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Incearca asta http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html
sau incearca o dezinstalare completa si sterge si folderul Yahoo din Program Files.

| CastorR explică:

Ce sa vad?