| Bușu_Alin_2000 a întrebat:

Caut si eu un GameMode de samp! RolePlay sau RPG fara baza de date mysql daca se poate fara erori asa multee si buguri sa nu fie unu - l vechi add deleted.foryou@yahoo.com pentru mai multe detalii rasplatesc cu owner+ftp

3 răspunsuri:
| Andrei_Danciu_1999 a răspuns:

Da si eu caut unul fara baza de date mysql am gasit odata dar am uitat de unde sa il mai iau are cineva?

| FarcasTudor98 a răspuns:

Uite, este ceva simplu, are bază de date MySQL făcută de mine, iar GameMode-ul știu, îl găsești și pe net pentru că cineva l-a postat. Dar în rest GameMode-ul este funcționabil! Link: http//:www.mediafire.com/download/2yk2p332xkdsvkw/Indungi+HD.rar