| DariusB1998 a întrebat:

Caut sv Metin2
care sa aiba : arme legendare, armuri legendare, bani sa-i faci repede, sa calaresti : leu, lup, porc etc...
sa fie multe eventuri, GM sa fie de treaba, sa nu se poata folosi hack-uri si alte chesti de astea de inselaciune, sa nu fie playeri multi
id meu de mess : darius_carbon07@yahoo.com
contactati-ma pe mess sau lasati-mi comentariu aici
cel mai bun raspuns dau fundita + vot.

Răspuns Câştigător
| zFc a răspuns:

Www.4metin2.ro cauta aici sigur gasesti

2 răspunsuri:
| zFc a răspuns:

Www.4metin.ro cauta raspunsul aici sigur o sal gasesti crede-ma

| SonYTeaM a răspuns:

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adăugat!
Intră acum şi distrează-te împreună cu prietenii tăi, în timp ce te bucuri de noul design de iarnă, ce include costume şi mounturi specifice acestei sărbători, multe cadouri şi o mapă specială dedicată evenimentului de Crăciun!
Te lăsăm pe tine să descoperi mai multe, accesând http://sonymt2.ro/sv/descarcari!
Echipa SonyMt2 îţi urează sărbători fericite!

http://imgur.com/a/gMAaz