| SuntRomânDeTreabă a întrebat:

Caut un joc pc fara sa nu ma plictisesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| Softwer a răspuns:

Minecraft, Microvolts, BrawlBusters, ThePunisiher, Homefront, Dirt3, 2, silkroad r, Terraria, NFS The Shift etc (sunt foarte faine eu le-am jucat pe toate )

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assasin Creed Revelations, Batman Arkam Asylum, Arkham City, Total Overdose, The Godfather sunt foarte bune te vor tine in suspans.Bafta!

| SuntRomânDeTreabă explică:

Softwer cum fac la silkroad sa nu mai dea eroare hack shield 02?

| Softwer a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Incearca sal dezintalezi de la control panel add or remove programs si ia-l din nou alta cale nu mai stiu asa am avut si eu si acu imi merge ori dac nu mere nici asa vezi ca poate mai demult tiai dat jos de pe net un hak si poate de aia nu mere BFT mare : )