| anonim_4396 a întrebat:

Caut un joc video in care aveai o banda parca de francezi sau ceva asemanator, un fel de rebeli si atacai trenurile nemtesti si le jefuiai, cam asa erau toate misiunile in acelasi fel, se putea juca si online sau la dublu daca imi aduc bine aminte cat si single player, in modul single player aveai ca si aliati AI-ul (PC-ul cum se zicea pe vremuri). Nu e red dead, GTA etc

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai o meserie buna de borfas, mai bine strangi 500€ sau in caz ca ii ai asteapta PS5 va fi revolutia HD next gen merita

| PainTech a răspuns:

Assassin's creed syndicate?

Aveai câteva misiuni cu trenuri și o misiune exact așa cum ai descris-o.

| agtgr a răspuns:

Deci,ma pot candi numai la ''The Saboteur'', dar nu cred ca este acela

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Nu prea mai am chef de console la cate jocuri joc eu pe an (2-3) nu isi are rostul.
Am un laptop de gaming si cand n-am ce face mai vreau sa joc cateun titlu.

| Simpatic a răspuns (pentru PainTech):

Nu e acela.

| Simpatic a răspuns (pentru agtgr):

Se aseamana putin cu The saboteur dar nu este acesta.

| agtgr a răspuns (pentru Simpatic):

Alte detalii despre joc mai ai?

| Simpatic a răspuns (pentru agtgr):

Nu din pacate