| Katomi a întrebat:

Caut un metin sa aiba rata la exp 1000 si sa fie 24/24 dar nu GX sau mondial. fundita + vot

2 răspunsuri:
| D3Dulici a răspuns:

SeroMt2 server privat de metin2 romanesc uite si un video sa vezi cum este.:X http://www.youtube.com/watch?v=0nKJ-yqp018 sper ca iti place;;)

| DyaMeDinNh0u a răspuns:

Empire Mt2 (e in italiana dar e ff usor de facut lvl) scrii pe google empiremt2 si dai pe prima apoi downloadezi si iti faci cont unde zice registrazioni(sau ceva de genu') mult noroc tongue