| c0pil1n a întrebat:

Caut un server de cs 1.6 cu zombi.
Demult am jucat servere cu zombi cu lasere erau cateva secunde pana la infectie si trebuia sa te ascunzi.
Aveam 2 lasere si daca treceau zombii prin laser mureau.
Si si zombii aveau lasere.
Si mai caut un server cu zombi escape cat mai fain, sa fugi ca nebunu sa ajungi la elicopter laughing

1 răspuns:
| DarkMan21 a răspuns:

Zm.freakz.ro
De mai de mult jucam eu pe el... e pe nivele cand strangi o cantitate de. (nu mai stiu ce) Iti urci nivelul. La fiecare nivel viata, viteza cresc si se schimba si abilitatea.
Eu in jum de an am facut nivel 7 laughing Si cred ca nivelul maxim e 13