| AldeaAlexandru a întrebat:

Caut un server de cs 1.6 romanesc cu puncte nu cu kill, cu harti care se schimba la 30 de minute, cu mape inferno, dust2, westwood, amr, din astea, admini care nu dau ban din orice daca joci bine, playeri de treaba. Dau Funda rapid!

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Intra pe serverul meu..Rock.CsBlackStars.Com [ip 46.102.116.30:27015] te astept..Ai si mai multe metode de a obtine admin. Poti dona. oricand si oricat, Sau sa aduci 5 playeri care sa ramana ..sau ajutandu-ne prin orice metoda de al popula calumea...(Pentru orice ajutor dat vei fii rasplatit)..CAt despre admini..Toti sunt oameni seriosi care nu dau niciodata ban fara sa aiba dovada...Si totusi daca te supara vre unu si crezi ca esti nedreptatit te invit sa faci o reclamatie pe forum la "reclamatii admin"

1 răspuns:
| Igescu_Alex_1988 a răspuns:

Eu joc pe cs.csland.ro