| Chowder13 a întrebat:

Stiti vreun server de SA:MP romanesc cu multi playeri si cu admini/helperi buni?

Răspuns Câştigător
| Andrutzu149 a răspuns:

Desigur ca stim. Poti incerca un sv romanesc de samp cu multi playeri in medie 50-60 pe zi.In unele zile chiar depaseste 90 de playeri+ca cei de pe server au un comportament civilizat si ai admini/helperi care iti sunt alaturi si te respecta, bineinteles daca si tu ii respecti. Uite datele serverului:
VibePlay:RPG Azi ora 21:00 2 Lv up + 200k+reduceri
Address: samp.vibeplay.ro:7777
Players: 53/150
Ping: 19
Mode: VibePlay RPG v2.1
Map: VibeLand LS-LV

Te asteptam cu drag!
Bafta!

1 răspuns:
| Toshima a răspuns:

Connect RPG2.B-Zone.Ro!
Este al 2a server pe tara ca faima.
- Are Staff corect si playeri buni
- Server populat si dezvoltat din punct de vedere economic.
- Poti beneficia de ajutoare de inceput care consta in bani.
- In functie de level, vei primii vehicule de tutorial ( Level 1 - Faggio; Level 2 - Bobcat; Level 5 - Bravura; Level 7 - Landstalker )
- Multe alte informatii poti gasi aici: Forum. RPG2.B-Zone.Ro
Un videoclip de prezentare: https://www.youtube.com/watch?v=PExth7vWQew#t=24

** ATENTIE: PENTRU BONUSURI, LA INCEPUTUL JOCULUI ADAUGATI ID DE REFFERAL URMATORUL COD: 73974