| Andresk81 a întrebat:

Caut un server de metin2 care sa fie foarte asemanator ca metin2 ro(cu rate foarte mici sa nu ma plictisesc ca cresc prea repede si nu am ce face) cu iteme +9 la shop si sa fie si populat

Răspuns Câştigător
| TraficantDeMandarine a răspuns:

Metin2 Dr are ratele mari, dar nu cresti asa de repede, adica in 3, 4 ore faci lv 50. E un pvm foarte greu.

2 răspunsuri:
| TraficantDeMandarine a răspuns:

Metin2 Dr rate 100%, Metin2 TIm rate 100-200% sau Metin2 GX nu mai stiu ratele scuze, dar sunt in jur de 100-250%.Sper sa-ti placa.

| Andresk81 explică (pentru TraficantDeMandarine):

Sunt misto dar vreau un server cu rate mai mici de 100 ceva gen 50 sau 30 vreau cum are Metin2 Guabina

| TraficantDeMandarine a răspuns (pentru Andresk81):

Metin2 Dr are ratele mari, dar nu cresti asa de repede, adica in 3, 4 ore faci lv 50. E un pvm foarte greu.