| cRonaldo7 a întrebat:

Caut un server de metin2 PVM-PVP easy, PVP, PVM - PVP, romanesc fara hamachi rate 100+lasati numele aici! FUNDULITZA

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Intra pe Metin2DR ma gasesti prin satul albastru, lev 46, nume DarkStarD

| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2SQ Metin2Chaos Metin2TIM Metin2 Fun Metin2Magistral Metin2Rival Metin2OLDSchool Metin2loa Metin2Forgotten Metin2RP.

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Metin2 Chainz, Metin2 Invision

| alexzu98 a răspuns:

Sall daca vrei da-mi mie funda "metin2 violin" metin2 osiris metin2 ezy.eu metin2 ruls metin2 HW!