| IoanChis a întrebat:

Caut un server de sa; mp nou nout, serios hostat roleplay care sa nu se inchida in 2-3zile, ownerul sa fie serios si respectuos si sa fie nevoie de lideri/admini/helperi. Cel mai frumos server primeste funda.

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

188.241.14.191:7777 am jucat pe el de la deschidere, are un panel frumusel ca la Bugged, gamemodul nu seamana ca toate celelalte de pe google, innafara de login screen, care e ca la bugged, are factiuni in + se fac recrutari, eventuri. Mie mi-a placut