| FilipBoss a întrebat:

Caut un server de samp 0.3z, am experienta de 4-5 ani in SAMP si caut un server care cauta lideri sau membrii staff. Am 14 ani skype: filyp-filyp. Adaugati-ma pe skype pentru a imi da serverul sau mil puteti da ca un raspuns la aceasta intrebare. FUNDA MARE CAT VOI love struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te-ai nascut cu Admin si cu SA:MP in brate.Fii sigur, ca servere hostate 24/24 nu cauta lideri sub 18 ani.Nu te obosi!