| DonKy a întrebat:

Caut un server de SAMP la care am sansa de admin/helper. Am experienta SAMP si nu as vrea sa pierd mult timp pe acel svr fara admin/helper cum am mai zis ma pricep bine la samp. Cine mi-l poate da?

Răspuns Câştigător
| Alex_Dragos_1998 a răspuns:

HostName: Only-Games ~ A New Beginning ~ Unban ALL IPs
Address: rpg.only-games.ro:7777
Players: 25 / 50
Ping: 31
Mode: Unique Script v2.0
Map: San Andreas || Hai si Tu pe cel mai tare Server de SA:MP || Primesti LeveL 3 + 150k + NRG (/v create) + Lider ( daca faci aplicatie aici > http://only-games.ro/forum/viewtopic.php?f=150&t=57 ) + Helper ( daca faci reclame sau aduci 2 playeri - detalii aici > http://only-games.ro/forum/viewtopic.php?f=91&t=554 ) || Visit & Register www.only-games.ro/forum ||

108 răspunsuri:
| ionut2014 a răspuns:

Vino pe serverul nostru de samp RPG si ai sa ai parte de mii si mii de surprize placute! Admini, fondatori si playeri de treaba cum nu ai vazut in alte servere! Marea redeschidere este pe data de 04.09. 2015 la ora 15:00! Haideti si voi! Este noul Blaze*!

| Truse_Victor_1983 a răspuns:

Rpg.whitecs.ro! Recrutam lideri/helperi cu experienta si activitate!
De inceput lvl 2 si 5 kk! www.whitecs.ro! Eventuri si lvlup la 15-20-25 playeri! gogogo

| BoBo_Bogdan_2001 a răspuns:

HostName: Lyberty-Gaming: Continue to excel for you!
Address: lybertygaming.toolz.ro:7777
Players: 5 / 50
Ping: 24
Mode: Lyberty MYSQL™ v2.0.7[A]
Language: Romanian

| juniedaniel a răspuns:

Server nou deschis!

HostName: [0.3.7] AreaZone RPG
Address: RPG.AreaZone.RO:7777
Players: 5 / 50
Ping: 47
Mode: AZ RPG 0.2 0.3.7
Language: Romanian

| AndreyDeyWey a răspuns:

HostName: Cautam Staff/Lideri
Address: 46.102.116.16:7777
Players: Xx / 50
Ping: 16
Mode: |RO|RPG|v 0.3.7|
Language: Romanian/English

| Greavu_Emanuel_2000 a răspuns:

Vă reamintim că astăzi, 19 Februarie 2016 va avea loc deschiderea sv-ului de SA:MP Ultimate-Games! NU RATA.

HostName: ULTIMATE-GAMES | RPG Server
Address: 93.119.25.56:7777
Players: 0 / 50
Ping: 15
Mode: RPG RO-RP v0.3
Language: RO/EN

Deschiderea sv-ului va avea loc la ora 20:00. Vă aşteptăm cu drag şi într-un număr cât mai mare!

| Danny_Awwr_1998 a răspuns:

Salutare baieti si fete..in cateva zile se va deschide acest server si se vor da premii, lideri si poate chiar si helper! Va asteptam cu mare drag pe 25 aprile 2016 ...Cine va juca aici sa lase comm cu numele lui de joc! Multa bafta!
Si speram sa va adunati cat mai multi!
HostName: FiveGamesad0.3.7)
Address: 89.33.242.177:7777
Players: 0/ 50
Ping: 13
Mode: FiveGame v2.1r2
Language: RO / EN
Premii- NRG FREE LA TOTI SI CASE GRATIS PENTRU TOTI SI MULTE ALTE SURPIZE

| MonsterCool a răspuns:

Nu ati auzit inca? Comunitatea Blue Life s-a deschis recent! Evente zilnice si sanse 50% sa fiti membri STAFF! La 20 ON alegem lideri/STAFF! 1kk si un lvl up bonus la cei noi! IP: 188.212.102.152:7777 Forum: bluerpg.freeforums.org!

| Cosmyn_Matei_1998 a răspuns:

Name :Spike_Twain
HostName: [0.3.7] RiGGeD RPG | SERVER 0N [/BONUS]
Address: rpg.rigged.ro:7777
Players: 28 / 50
Ping: 21
Mode: RPG Romania 03.09.16, 19:59:54
Language: RO/EN

| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| Sebys_Seby_1952 a răspuns:

Nu stiu nici eu server si eu caut

| Sebys_Seby_1952 a răspuns:

Cau seerver samp sa am sanse admin.helper.

| ZiPPy1 a răspuns:

Intra pe serverul: 89.33.242.194:777 la 15 on recrutam stafful/lider. Când intri să spui la ultima întrebare că ai fost adus de ZiPPy terog.

| ZiPPy1 a răspuns (pentru Sebys_Seby_1952):

Intra pe serverul: 89.33.242.194:777 la 15 on recrutam staff/lider. Când intri să spui la ultima întrebare că ai fost adus de ZiPPy terog.

| Denis_Ungureanu_1967 a răspuns:

HostName: RPG1.CSGAME.RO - 30/50 ALEGEM LIDERII + 100PP
Address: 93.114.82.248:7777
Players: 6 / 50
Ping: 48
Mode: RPG Romania 2.007
Language: RO/EN

| Mereuta_Dan_1997 a răspuns:

Ultra-H ai sansa de a fi admin 5 iti dau codul la server

| Nebunnu_SoNny_1996 a răspuns:

Samp.evils.ro:7777! /Bonus & /getgift!

| Danny_Acelasi_1993 a răspuns:

RPG.LOS-SANTOS.RO # /BONUS /GETGIFT /SPIN /QUEST
DNS: rpg.los-santos.ro:7777
IP: 93.119.26.143:7777
FORUM : www.los-santos.ro
PANEL : www.los-santos.ro/panel
RADIO : radio.los-santos.ro
Va asteptam in numar cat mai mare!