| Deasonyka a întrebat:

Caut un server NOU de S.A:M.P care, cauta admini cu experienta, de preferat RP (RollePlay) ((Viata Reala)) Funda!

Caut un server de SAMP bine scriptat la care am sansa de admin/helper. Am experienta SAMP si nu as vrea sa pierd mult timp pe acel svr fara admin/helper cum am mai zis ma pricep bine la samp. Cine mi-l poate da?

1 răspuns:
| NewLifeGaming a răspuns:

Intra pe 89.33.242.231:7777

recrutam admini sau helperi pe baza de aducere playeri sau donatie (5 euro admin, 3 euro agent)