| euBaxTeR a întrebat:

Caut un server samp nou unde sa iau owner ( joc samp de 3 ani) daca puteti sv sa fie RPG/Godfather

5 răspunsuri:
| euBaxTeR explică:

Am uitat sa mentionez : sv samp sa fie 0.3x

| TheCousinsProduction a răspuns (pentru euBaxTeR):

Pai iti pot da eu un sever foarte bun cu un staff extraordinar(la fel si playerii)!
Daca intr-adevar te intrereseaza intra pe forumul nostru RPG.RedzMax.COM si vei descoperi o comunitate extraordinara! PSbig grinin pacate nu primesti,, OWNER,,(trebuie sa muncesti ca sa fi owner nu sa intri pe un server si gata
sad )
FUNDA?!

| euBaxTeR explică (pentru TheCousinsProduction):

Am jucat pe sv da nu imi place

| euBaxTeR explică (pentru TheCousinsProduction):

Si apropo dc sa iti dau funda?

| TheCousinsProduction a răspuns (pentru euBaxTeR):

Atunci imi pare rau...incearca Gta.freakz.ro este Godfather se da wipe destul de des, dar nu ai nimic de pierdut.Bani faci foarte repede, la fel si lvl-urile! Sper ca te-am ajutat.Aum probabil sunt doar 10 playeri, dar dupa wipe sunt minim 100! Bafta!