| śŇŇŇiKeŘś a întrebat:

Ce alegeti dintre ps3 si xbox 360? (ambele slim). Va rog sa imi dati si argumente!

3 răspunsuri:
| Andrei112H a răspuns:

Eu iti recomand 100% ps3 deoarece mp (multi player) e gratis si un controler mai fain.
Xbox platesti daca vrei mp si e naspa controleru (parerea mea)

| R2u1s71520 a răspuns:

Eu iti recomand ps3 am si eu si mai ales daca ai o plasama se vede super fain control bun + ca poti juca in 2 e foarte fain e mai fain ca xbox360!
ASTA E PAREREA MEA
BAFTA!
FUNDAAA?

| śŇŇŇiKeŘś explică:

Offff. Eu am ps3. Voiam pareri despre grafica, hard drive, procesorul...