| dragos9234 a întrebat:

Xbox 360 slim sau ps3 slim.

Răspuns Câştigător
| hashu1985 a răspuns:

Nu-i vorba de demodat ps3 are grafica o idee mai buna, bloc optic mai performant si e mai rezistent(s-au intalnit mai putine cazuri de YLOD la ps3 decat de RROD la xbox), angrenajul blocului optic la xbox e criminal de prost facut, daca vrei sa joci ceva e obligatoriu sa-kl si instalezi, e enervant de zgomotos pe de alta parte controlerul de xbox e demential are ergonomia ideala se aseaza manuse pe mana, degetele se duc exact unde trebuie si nu-ti obosesc mainile. Deci consola perfecta este PS3 cu controler de xbox laughing)... serios acum, totusi as alege PS3 desii controlerul e mai slab are mult mai multe avantaje.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ps3, xbox e cam demodat...

| ciprian2 a răspuns:

Am eu si ps3 si xboxul si e mult mai performant ps3, si mai misto, cu memorie mare... FUNDA?

| LookMyProfile a răspuns:

Ps3 slim este mult mai bun si merita tti banii!winking