| ana1500 a întrebat:

Ce antivirus gratuit mi-ati recomanda? am un virus si nu stiu cum sa scap de el...dau funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| edy776 a răspuns:

Hmmm avg, norton vezi daca sunt bune

5 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
Eu zic ca poti folosi cu incredere BitDefender. A luat locul 1 la AVTest 2013, deci e cel mai bun antivirus din lume la categoria FREE si e facut si de romani :). http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

Daca nu ti-l gaseste el i vei da tu scanare si atunci 100% il gaseste si il sterge. Bafta!

| Antyss08 a răspuns:

Hitman Pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Norton cu licenta. Sunt multumit de el. Il poti incerca, ti-l recomand cu caldura.

| єχcєєℓ a răspuns:

Avast
batting eyelashes
După mine este cel mai bun.

| CinevaNou a răspuns:

Avast