| gbhgfddgh a întrebat:

Ce are nosferatu jocul de nu apar toate cheile? Ba apare cheia de la west eing, dupa cand te joci nu mai apare in locul ala si nu ai unde sa o gasesti, l-am cumparat pe steam si nu apar toate cheile.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca zici ca esti inregistrat pe steam, poti sa pui aceasta intrebare dar in limba engleza acelei comunitati, ei au forumuri dedicate fiecarui joc ce este pe steam spre vanzare are deschis topic pe forumurile steam, si ai acolo posibilitatea sa intrebi si sa primesti raspunsuri, astfel poti afla daca este vorba de un bug/glitches sau este ceva voit si face parte din povestea jocului, din story din cum a fost proiectat intentionat si are o anumita logica...