| viperady a întrebat:

Ce as putea face sa aduc playeri pe un sv al meu de samp nu e hostat din pacate dar ce pot face ip este :vrko-dreams.servegame.com:7777 e un sv de roleplay si vreau sa-l fac popural dar nu stiu cum id meu de mess este master_ady20099@yahoo.com

6 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

In primul rand iti trebuie host apoi svr sa fie fain iar dupa faci tu reclame pe forumuri site-uri funda?

| horizon a răspuns:

Frate intra aici www.sasnet.eu sau adauga id asta sas.samp si vb cu baiatu asta pentru host la un pret bun si iti face si reclama!

| Kara_Andrey_1997 a răspuns:

HostName: Gta.xGamers.Ro 15 on -> liderii si adminii
Address: Gta.xGamers.ro:7777
Players: 4 / 75
Ping: 6
Mode: XG GodFather v2
Map: San Andreas
La 15 on alegem liderii Server nou deschis! Va asteptam cu bratele deschise!

| Kara_Andrey_1997 a răspuns:

HostName: Gta.xGamers.Ro 15 on -> liderii si adminii
Address: Gta.xGamers.ro:7777
Players: 4 / 75
Ping: 6
Mode: XG GodFather v2
Map: San Andreas
La 15 on alegem liderii Server nou deschis! Va asteptam cu bratele deschise!

| Zanfyr_Floryn_1997 a răspuns:

=D>---GoGo--- PGLz.CSlife.RO --- UN sv classic=D>
>:/ :(fight) 8-> :)>- o|:-) :(fight)
Viziteazane pe WWW.CSlife.RO/forum > PGLz!

| BuBu_George_1998 a răspuns:

Server Name: TrueGaming RPG
Game: San Andreas Multiplayer
State: Online
Players: 1/50
Address: 93.119.25.139:7777 join
Location:
Romania
Game Mode: TrueGaming v0.2.3
Map Name: San Andreas
Cel mai tare server de SA-MP
Intrati cu incredere si hai sa ne jucam impreuna