| anonim_4396 a întrebat:

Ce bonusuri imi trebuie pentru dragon pe metin2? E un privat, deci as vrea bonusurile perfecte happy

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai mult PV, full diavol/sageti/hh.
Apararea cat mai multa posibila, pe scut ti-ar trebui bonusurile: 12 putere, 10hh, imun, 20 diavol.
De indicat e sa ai o arma cu pgm cat mai mare si diavol pe ea.Ia-ti pet, mount, si orice altceva iti ofera bonusurile big grin Nu uita de critice, ape, roua.Skill-urile la P si ar trebui sa reusesti... daca nu poti merge si cu niste prieteni. Multa bafta! big grin si sa imi zici ce server joci! happy