| anonym000000 a întrebat:

ma joc de o vreme Metin2 Brilliant (privat) si nu le am cu bonusurile sad nu stiu ce bonusuri trebuie puse pe iteme. dau fundita care imi spune in detaliat la toate itemele ce bonusuri trebuie. de preferat la rasa warr.

3 răspunsuri:
| YoloWTF a răspuns:

Arma:semi-oameni,patrunzatoare.critka str | Armuratonguev, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare pumnal, rez la atac sageti | Papuci : Pv, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare pumnal, rez la atac sageti. | Colier la fel ca la papuci. | Bratara : semi-oameni, rezsitenta magie, pv, parare sabie (parca pica ). Cercei : semi-oameni, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare pumna, rez la atac sageti. | Scut: imun la necunostina, semi-oameni, str. | Koif : rez magie, semi-oameni, rezistenta atac sageti, regenerare pv.
Semi-oameni=Demi-Human
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?big grin

| YoloWTF a răspuns:

SI bonusuri speciale : rezistenta si tare impotriva raselor.

| RobyRobu a răspuns:

De preferabil 15 15 15 aparare ( sabie, pumnal, doua maini ), putere max si max PV... Funda? happy