| Mariuss32 a întrebat:

Ce bonusuri pe iteme imi trebuie ca sa sparg repede pietrele metin de lv 200 (pe privat) si sunt war corp. Itemele pot cuprinde 7 bonusuri.

Răspuns Câştigător
| safir_8545 a răspuns:

Stiu eu un secret ....Iti pui pe tot bratara, coif etc... Tare in potriva monstrilor si dai mai in piatra. Era pe un server si trebuia sa farmez ca sa evoluez itm-le si l-am vazut pe unu care dadea 18 k pe hit in piatra.
Si l-am intrebat si mi-a zis ca trebuie sa prind pe itm. Tare in potriva monstrilor. Sper ca te-am ajutat. Have a nice day.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Depinde ce mosntri apar la metinul ala. Si zi-mi toate bonusurile care intra intra la 6/7.

| Mariuss32 explică:

Nu aparare nici un monstru, la 6/7 intra orice in afara de bonusuri cu aparari si cu rezistente.