| DK030 a întrebat:

Ce bonusuri sunt bune pe itm din metin2 european pe sura? Dau funda.

2 răspunsuri:
| TaviCompany a răspuns:

Mane pune inteligenta asta e buna la sura sa nu uiti De pv ala e importantwinkingSi pune si semi om si pe accesorii pv si aparare sabie pumnal 2 mainii nu cont! Fundabig grin

| mortu122 a răspuns:

Frate eu ati spun sa pui asa pe setul tau pune pe acesori obligatoriu pv daca se poate 6k pv si aparari iar la 6/7 int si contra ceva adica int 15 si 15%aparare contra saman