| Christian1000 a întrebat:

Sall TPU, cine imi poate spune ce bonusuri sunt bune pentru sura BM in metin2 european?( bonusuri de pe toate itm). Dau fundita! big grin

2 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Pai eu joc european sunt Kiss4Angel un sura lv 95 si am itm super bune le dau la schimb pe iteme la fel de bune alt metin.Tin sa mentionez dupa european nu m-a batut niciunul de la 1-1 de la restartarea svstraight face.cristinel.ingerashul_thau si vb pe mess baftawinking

| LumeaDura a răspuns:

Pai iti prine bine de pv pm si atac cam astea iti trebuie cel mai mult fundita?