| anonim_4396 a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun la sura.Joc hammer metin2 si nu stiu ce bonusuri sa pun la accesorii si la armura si vreau sa am cel mai bun sura. Daca se poate sa imi spuneti in engleza cum se spun la acele bonusuri. Funda

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna razvan cel mai bun sura nu poti sa fii daca vr sa fii unul dintre cei mai buni cumparati mod sau status. Deci pentru sura sa fii bun iti trebuie cast speed, stringh, inteligenta, Hp, (dar pica foarte greu) Daca vr sa nu stai mult pune inteligenta si sright pe toate itemele si jos pui inteligienta si asa este mai usor dar nu esti asa bun. Funda pliztongue