| xVladdy a întrebat:

Ce calculator mi-ați recomanda pentru gaming? [(Buget 1500-2000lei)Perfomanțe medii]
Să-l iau pe componente sau complet?
Exemple de componente până în 2000 lei (cu i5)

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Da, fa-l din componente.Am dat in jur de 2.000 de lei pe i5, nVidia GTX 750, placa de baza, carcasa, hard +memorie de 8 GB ram.Comanda am facut-o de la Altex.

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Daca te grabesti : http://www.emag.ro/......DY6WSMBBM/

O sa iesi mai ieftin daca il iei pe componente, cel mai bine e sa mergi si sa vorbesti cu o persoana care se pricepe.

| xVladdy explică:

Borderline,nu vreau cu AMD, aş prefera să vorbesc cu cineva care se pricepe pentru a-l face pe componente.
Klauss, ce jocuri poți juca pe el? (Exemple de jocuri mai bune)