| alexvip25 a întrebat:

Ce cerinte de sistem minime trebuie sa am la PC ca sa nu-mi mai dea Error 00001 la FIFA 11?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

* CPU with Dual Core processor (Core 2 Duo or better)
* Intel Core2Duo @ 2, 4 Ghz pentru Windows XP, Windows Vista si Windows 7
* 1 GB RAM pentru Windows XP, 2 GB RAM pentru Windows Vista si Windows 7
* placa video compatibila DirectX 9.0c cu 256 MB (minim Shader Model 3.0)
.si fa aici o scanare ca sa iti zica exact ce iti mai trebuie :
www.systemrequirementslab.com/cyri/

2 răspunsuri:
| dariusfoc a răspuns:

Buna ALEXVIP25.Ca sa nu iti mai apara ERROR 00001la FIFA 2011 drebuie sa ai:CD/DVDVIRTUAL sau REAL, CRACK SI LICENTA pentru joc. Daca mai ai alte nelamuriri sa ma bagi pe id-ul de mess berariu. darius